Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

Výstavy/Shows
   
český junioršampion, čekatel českého, německého a polského šampiona
Ahil is Czech juniorchampion, is waiting for czech, germany and poland champion
                        
DATE SHOW CLASS JUDGE RESULT
2011        
         
5.11. International show Prag/CZ      
25.9. International show Wroclaw/Pl open Wierzchowska 1 CAC
24.9. Klubshow Lanškroun/CZ open Jar.Matyaš/SK Excellent3
11.9. Klubshow Orlík/CZ open Dawn Redman/Australie 2 Res CAC 
10.9. Klubshow Orlík/CZ open Sue Cameron-Codognotto/Australie 1 CAC
27.8. International show MB/CZ open S. Janická/CZ 1 CAC
21.8. International show VDH/DE open J.H.Ebenhardt Excellent3
20.8. National show Leipzig/DE open V.Petrova-Grigorova/BG 1 CAC, CACIB
16.7. National show MB/CZ open M.Viktorínová/CZ 2 Res CAC 
25.6. International show Brno/CZ open Frnčová/CZ 2 Res CAC 
28.5.2011 Klubshow Lanškroun/CZ open Grgegorz/PL Excellent3
14.5. International show Prag/CZ open Černohubová/CZ Excellent3
 
DATE           SHOW                           CLASS                         JUDGE                                                      RESULT
JUNIORCHAMPION OF CZECH REP.
 
1.10.10      Eurodog show,SL (Celje)   junior                                                                         V2, Excellent 2
2.10.10     Clubshow SL (Celje)       zwishenklass                                                                V1 CAC, Excellent 1 CAC
 
18.9.2010   KCHRR Luková               junior               Libuše Ubrová                                  V1 CAJC, JUNIOR  BOB
                                                                                                                                  3. place Best HEADED MALE KCHRR 2010
                                                                                                                                                                                
 
4.9.2010      KČRR Orlík                     junior               B. Marcellot-Carbot,F                     Excellent     
5.9.2010      KČRR Orlík                     junior               Jean Blangino,F                               Excellent
28.8.2010     MVP Mladá Boleslav     junior              Kapliauskas J., RU                                 V1 CAJC               
                                                                                                                                               
25.7.2010     KV BW Elza                   junior            Saija Juutilainen, FIN          V2,Res. Jug. CAC VDH,Res.Jug. CAC ELZA
                                                                                                                                                                              
 
24.7.2010     SV BW  Elza                   junior             Tuula Savolainen,FIN                V4/Excellent 4               
                                                                                                                                                
17.7.2010     NV  Mladá Boleslav         junior              E. Hammerschmidt  (AT)                    V1 CAJC       
 
17.5.2010     KV KCHRR Lanškroun     junior           J. P. Achtergael (BE)                            V2/9              
 
 1.5.2010      MVP Praha                     junior                Štefan Štefík (SK)                               V4/11             
TOPlist